Služby, které Vám nabízím

Kromě klasického prodeje a pronájmu nemovitosti Vám mohu pomoci také v řadě jiných služeb, které jsou potřeba při prodeji nebo koupi nemovitosti. Važte si Vašeho času a dejte plnou důvěru do mých dlouholetých zkušeností.

Spolehnout se na mě můžete zejména v těchto oblastech.

Prodej Vaší nemovitosti

Chcete svou nemovitost prodat rychle, bez starostí a za co možná nejvyšší cenu? Se mnou se rozhodně nespálíte. Postarám se o vše od naší první schůzky, přes inzerování nemovitosti a osobní prohlídky, až po finální podpis smluv a zaplacení částky.

Při prodeji Vaší nemovitosti budu především garantem toho, že jí prodáte za co nejvyšší cenu. Při prodeji postupuji tak, že zjistím pomocí cenových map cenu obvyklou ve Vaší lokalitě. Najdu na Vaší nemovitosti klady, které mohou cenu značně navýšit. 

Pronájem nemovitosti

Pronajímat nemovitost na vlastní pěst může být pořádný stres. Se mnou ale zvládnete všechno hladce. Osobně zájemce o pronájem prověřím, takže budete mít jistotu včasného placení nájmu i slušného chování a ohleduplnosti k nemovitosti a jejímu zařízení.

I když to vypadá, že pronájem nemovitosti je jednoduchá věc není tomu tak. Díky mým zkušenostem Vám zájemce plně profiltruji a připravím smluvní dokumentaci pro podepsání smlouvy.

Zajištění smluvní dokumentace – právní služby

Mít dobře připravené smlouvy je základ úspěchu při kupování nebo prodeji nemovitosti. Případné chyby ve smlouvách Vás mohou mrzet po zbytek života.

Díky právnímu týmu, se kterým spolupracuji, jsou všechny smlouvy ověřené a garantuji jejich správnost. Ráda Vám připravím tedy smlouvy zprostředkovatelské, rezervační, smlouvy kupní nebo i předávací protokoly.

Příprava nemovitosti pro prodej

Homestaging – je dnes základem úspěchu. Před nafocením nemovitosti, musí dobře vypadat, být uklizená a jak se říká „načančaná“.

Profesionální nafocení – nafotíme Vám nemovitost v co největší kvalitě a úhlech, které prodávají.

Video prezentace – připravíme Vám pro prodej nemovitostí kvalitní video prezentaci.

Inzerce nemovitosti

Připravím Vám webovou stránku nemovitosti. Ta zajistí unikátnost Vašeho prodeje. Díky tomu, že má vlastní URL, jí můžete inzerovat i sami například na Facebooku. Jde nám přeci o společný cíl- maximálně, kvalitně a rychle prodat.

Inzerát samozřejmě následně umístím také na webové stránky a realitní servery. O Vaší nemovitosti se tak dozví opravdu každý.

Financování nemovitosti

Našli jste nemovitost snů, ale stojí více, než máte naspořeno? Už vás nebaví platit nájem a chcete se stěhovat do vlastního? Specializuji se i na finanční poradenství, takže vám mohu pomoci s financováním, například pomocí hypotéky.

Spolupracuji s nejlepšími finančními poradci, kteří reagují na aktuální situace na trhu. Ve velice krátké době Vám tedy představím možnosti financování a může dojít ke splnění Vašeho celoživotního snu- zakoupení vysněné nemovitosti.

Zaujaly Vás mé služby? Kontaktujte mě!

*
*
*
fullname: email: fname: