O mně

Dobrý den,

Vítám Vás na mých webových stránkách a moc ráda bych Vám o sobě něco pověděla.

Jmenuji se Hana Matůšková a svou realitní praxí procházím již od roku 2012. Za tuto dobu jsem se naučila velké trpělivosti, individuálnímu přístupu, profesionalitě a také poznala spoustu odborníků a  skvělých lidí zároveň.

Veškerou smluvní dokumentaci včetně úschovy pro mne vyhotovuje paní Mgr. Martina Neuročná, neurocna@akvano.com,  její dlouholeté zkušenosti, profesionalita, flexibilita i osobní jednání je pro mne i mé klienty velkým přínosem.

Pro dokonalé  fotografie a videoprohlídky na mých nemovitostech spolupracuji s věčně usměvavým Petr Valla - www.truedesign.cz

Homestaging - pro ty, co neznají: Příprava nemovitosti před prodejem (vyklizení, design doplňky, úklid, …jak říkám já „Vdechnout domovu čistotou duši“) a o tuhle práci se starám Já a neskutečně mne to baví. Poskytuji nábytek, doplňky, zajistím malíře, vývoz nábytku, zkrátka vše co je potřeba, aby se nemovitost prodala rychle a také se ctí.

Začátky nebyly vždy jednoduché, ale svou pílí a následně získanými zkušenostmi jsem se vypracovala a dnes můžu s klidným svědomím říct, že svou práci dělám dobře a hlavně ji mám moc ráda.

….zkrátka a jednoduše…konečně pracuji PRORADOST

Každý prodej má svůj příběh, každý je jiný, něčím výjimečný a pro mne je velkou ctí být jejich součástí.

Preferuji osobní jednání a proto, pokud mi chcete svěřit svoji nemovitost k prodeji, pojďme si dát společně kávu a vše důkladně probrat.

 

 

Zaujala jsem Vás? Napište mi!

*
*
*
lname: fullname: fname: